Kilsundsenteret
Kilsundveien 157
P.O. Box 55
NO-4920 Staubo, Norway
Tlf.: +47 37 05 97 70
Web: www.redcord.no
E-post: redcord@redcord.com

Åpningstider: mandag til fredag 08:00 – 16:00


Redcord Clinic

Sandviksveien 36
NO-1363 Høvik
Tlf.: +47 67 53 40 60
Web: www.redcord.no
E-post: redcord@redcord.com

web: www.redcordclinic.no

Åpningstider: 08:00 – 16:00
Åpningstider sentralbord: mandag til fredag 08:00 – 15:30


Administrasjon

Eirik Lynghaug
President / CEO
+47 91 56 06 18
Eirik.lynghaug@redcord.com

Odd-Keilon Osmundsen
CFO
+ 47 90 04 54 08
odd.keilon.osmundsen@redcord.com

Trine Schippers
Accounting assistant
+ 47 37 05 97 70
trine.schippers@redcord.com


Salg og Markedsføring

Åsmund Bøe
Vice President Sales
Physiotherapist
+47  40 40 27 74
asmund.boe@redcord.com

Knut Olav Bjorvatn
Vice President
Distributors North and South America
+47 91 75 55 34
knut.Bjorvatn@redcord.com

Mette M. Helvik Just
Manager Distributors
+47 40 40 27 73
mette.just@redcord.com

Anita Oland Haugen
Corporate Marketing Manager
+47 48 49 55 04
Anita.oland.haugen@redcord.com

Tommy Haug
Area Sales Manager Export
+47 90 05 32 00
tommy.haug@redcord.com

Thomas Nicolai Bjønness
Sales Manager Norway
+47 48 49 24 74
Thomas.bjonness@redcord.com

Ole Herman Heibek
Area Sales Manager
+47 40 40 27 95
ole.herman.heibek@redcord.com

Hedvig Bjelkevik
Sales and Customer Consultant
+47 37 05 97 70
hedvig.bjelkevik@redcord.com

Cathrine Søndeland
Course Coordinator
+47 37 05 97 70
Cathrine.sondeland@redcord.com


Research and Development

Øyvind Pedersen
Research and Development Manager
Physiotherapist
Certified Neurac Provider
+47 48 49 00 56
oyvind.pedersen@redcord.com

Even Olsen
Physiotherapist
Knowledge Developer
Certified Neurac Provider
even.olsen@redcord.com


Logistics and QA

Bjørg S. Bøyum
Logistics QA Manager
+47 98 80 78 22
bjorg.boyum@redcord.com

Solveig Jørgensen
Production
+47 37 05 97 70

Hilde Mørland
Production
+47 37 05 97 70
hilde.morland@redcord.com

Eddie Sørensen
Production Planner
+47 91 13 47 49
eddie.sorensen@redcord.com


Redcord Clinic

Øyvind Pedersen
Research and Development Manager
Physiotherapist
Certified Neurac Provider
+47 48 49 00 56
oyvind.pedersen@redcord.com

Marianne Ruud
Manager Redcord Clinic
Physiotherapist
Certified Neurac Provider
+47 40 22 04 42
Marianne.ruud@redcord.com

Even Lærum
Professor, Dr.Med
General Practice Specialist
+47 97 52 60 15

Gitle Kirkesola
Physiotherapist
Sports Physiotherapist
Manualtherapist
Certified Neurac Provider
+47 99 44 19 46
Gitle.kirkesola@redcord.com

Henrik Pay
Physiotherapist
Certified Neurac Provider
henrik.pay@redcord.com

Anne Sofie Halvorsen Dingsør
Physiotherapist
Certified Neurac Provider
anne.sofie.halvorsen@redcord.com

Vegard Friis Ruud
Physiotherapist
Certified Neurac Provider
Vegard.ruud@redcord.com

Even Olsen
Physiotherapist
Knowledge Developer
Certified Neurac Provider
even.olsen@redcord.com

Siri Anne Hagman Sexe
Physiotherapist
Certified Neurac Provider
siri.hagman@redcord.com

Lina Aarrestad
Physiotherapist
Certified Neurac Provider
lina.aarrestad@redcord.com

Hege Ramberg
Secretary
+47 67 53 40 60
hege.ramberg@redcord.com