Vestre Strømsbuvei 10
4839 Arendal

Norway
Tlf.: +47 37 03 00 00
Web: www.redcord.no
E-post: redcord@redcord.com

Åpningstider: mandag til fredag 08:00 – 16:00


Redcord Clinic

Sandviksveien 36
NO-1363 Høvik
Tlf.: +47 67 53 40 60
Web: www.redcord.no
E-post: redcord@redcord.com
web: www.redcordclinic.no

Åpningstider: 08:00 – 16:00
Åpningstider sentralbord: mandag til fredag 08:00 – 15:30


Administrasjon

Julia Haugen
President/CEO
+ 47 90 78 33 96
julia.haugen@redcord.com

Cathrine Søndeland
HR Manager /Executive assistant to CEO
+47 95 41 23 75
Cathrine.sondeland@redcord.com

 


Salg og Markedsføring

Mette M. Helvik Just
Manager Distributors
+47 40 40 27 73
mette.just@redcord.com

Tommy Haug
Area Sales Manager Export
+47 37 03 00 00
tommy.haug@redcord.com

 


Research and Development
Education Department

Even Olsen
Physiotherapist
Knowledge Developer
Certified Neurac Provider
even.olsen@redcord.com


Logistics and QA

Bjørg S. Bøyum
Logistics QA Manager/HR
+47 46 806 345
bjorg.boyum@redcord.com

Jeanette Josefsson
Production /Sales
+47 37 03 00 00
jeanette.josefsson@redcord.com

Siang Mang Thangngat
Production Worker
+47 37 03 00 00
siang.mang.thangngat@redcord.com

Hilde Mørland
Production Worker
+47 37 03 00 00
hilde.morland@redcord.com

Eddie Sørensen
Production Planner
+47 91 13 47 49
eddie.sorensen@redcord.com


Redcord Clinic

Marianne Ruud
Manager Redcord Clinic
Physiotherapist
Certified Neurac Provider
+47 40 22 04 42
Marianne.ruud@redcord.com

Henrik Pay
Manager Redcord Clinic Physiotherapist
Certified Neurac Provider
henrik.pay@redcord.com 

Gitle Kirkesola
Physiotherapist
Sports Physiotherapist
Manualtherapist
Certified Neurac Provider
+47 99 44 19 46
Gitle.kirkesola@redcord.com

Vegard Friis Ruud
Physiotherapist
Certified Neurac Provider
Vegard.ruud@redcord.com

Even Olsen
Physiotherapist
Knowledge Developer
Certified Neurac Provider
even.olsen@redcord.com

Lina Aarrestad Lia
Physiotherapist
Certified Neurac Provider
lina.aarrestad@redcord.com

Hege Ramberg
Secretary
+47 67 53 40 60
hege.ramberg@redcord.com