Vestre Strømsbuvei 10
4839 Arendal

Norway
Tlf.: +47 37 03 00 00
Web: www.redcord.no
E-post: redcord@redcord.com

Åpningstider: mandag til fredag 08:00 – 16:00


Redcord Clinic

Sandviksveien 36
NO-1363 Høvik
Tlf.: +47 67 53 40 60
Web: www.redcord.no
E-post: clinic@redcord.com
web: www.redcordclinic.no

Åpningstider: 08:00 – 16:00
Åpningstider sentralbord: mandag til fredag 08:00 – 15:30


Administrasjon

Julia Haugen
President/CEO
+ 47 37 03 00 00
julia.haugen@redcord.com


Salg og Markedsføring

Jeanette Josefsson
Sales
+47 37 03 00 00
jeanette.josefsson@redcord.com


Logistics and QA

Bjørg S. Bøyum
Logistics QA Manager/HR
+47 37 03 00 00
bjorg.boyum@redcord.com

Siang Mang Thangngat
Production Worker
+47 37 03 00 00
siang.mang.thangngat@redcord.com

Hilde Mørland
Production Worker
+47 37 03 00 00
hilde.morland@redcord.com

Eddie Sørensen
Production Planner
+47 37 03 00 00
eddie.sorensen@redcord.com


Redcord Clinic

Marianne Ruud
Operations Manager Redcord Clinic
Physiotherapist
Certified Neurac Provider
Marianne.ruud@redcord.com

Henrik Pay
Health and Wellness Manager Redcord Clinic
Physiotherapist
Certified Neurac Provider
henrik.pay@redcord.com 

Gitle Kirkesola
Physiotherapist
Sports Physiotherapist
Manualtherapist
Certified Neurac Provider
Gitle.kirkesola@redcord.com

Even Olsen
Education Department Manager Redcord Clinic
Physiotherapist
Knowledge Developer
Certified Neurac Provider
even.olsen@redcord.com

Hege Ramberg
Secretary
hege.ramberg@redcord.com